O nás
pro Vás

Nasloucháme přáním našich zákazníků. Jsme pečliví a vše tu děláme s láskou. Tady v 5. patře vás nic netíží.


Restaurace Panoráma

Navštivte nově otevřenou restauraci Panoráma s ojedinělou vyhlídkovou terasou, která se nachází v 5. patře našeho hotelu Zlatý kříž. Působivý, elegantně zařízený interiér vám nabízí hlavně klidné a pohostinné místo k posezení s přáteli, rodinou či obchodními partnery.

 Naší restauraci lze využít pro nejrůznější soukromé či společenské akce jako rodinné či firemní oslavy, semináře, svatby a rauty. 

Restaurace Panoráma se skládá z kryté a venkovní otevřené části - obě s celoročním provozem a venkovní terasy s provozem dle počasí.

 Vyberte si z široké nabídky pokrmů ve stálém jídelním lístku, či z denního a víkendového menu. 

Vyhlídková terasa

 V letních dnech si nenechte ujít posezení na naší vyhlídkové terase, která se nachází ve 4. patře a při její návštěvě máte památky UNESCO jako na dlani. Při vstupu na terasu se před vámi otevře nádherný výhled na baziliku sv. Prokopa, řeku Jihlavu, sluncem zalité střechy židovské čtvrti a třetí největší náměstí v republice! 

Nabízíme vám také pronájem celé terasy s možností uspořádat různé oslavy a setkání, u kterých vaši přátelé jistě ocení originalitu a nevšední prostředí. 

Ať už si přijdete vychutnat jídla z naší kuchyně, včetně grilovaných specialit, nebo se jen budete chtít osvěžit koktejlem, posezení na vyhlídkové terase pro vás bude jistě nezapomenutelným zážitkem. 

Zajistíme rodinnou oslavu, svatbu, raut, aj...